FÁBER Sífutó, Botsport és Természetjáró Közhasznú Egyesület - alapítva 2009
FÁBER SBT Kh. Egyesület
- alapítva 2009
Logo 512*512
2021.02.11.
Aktuális hóhelyzet

A tegnap éjjeli vihar a maga hidegfrontjával átfestette némiképp a helyzetet, de semmivel több havat nem kaptunk. Ez azt jelenti, hogy a fás fedettség és kis hófúvás függvényében a hóvastagság 0 és 6 cm közt váltakozik. A vizes hó helyett ugyan porhó érzetünk van, de korábban vizes helyeken a meleg földön elsüllyed az ember lába a hó alatt lágy földben. (Hiába van kinn -7 C, a hó hőszigetel, alatta a föld nem fagyott meg). Sajnos igen sok helyen az erdőgazdaság akadályozza a pályák használatot amúgy is. Aki nagyon nem sajnálja a léc talpát, az biztos talál valahol néhány száz méteres szakaszt ami a sífutás érzését felidézheti benne. Összességében a síterepünket továbbra is sportolásra alkalmatlannak kell minősítenünk.

További híreink
Aktuális hóhelyzet

A tegnap éjjeli vihar a maga hidegfrontjával átfestette némiképp a helyzetet, de semmivel több havat nem kaptunk. Ez azt jelenti, hogy a fás fedettség és kis hófúvás függvényében a hóvastagság 0 és 6 cm közt váltakozik. A vizes hó helyett ugyan porhó érzetünk van, de korábban vizes helyeken a meleg földön elsüllyed az ember lába a hó alatt lágy földben. (Hiába van kinn -7 C, a hó hőszigetel, alatta a föld nem fagyott meg). Sajnos igen sok helyen az erdőgazdaság akadályozza a pályák használatot amúgy is. Aki nagyon nem sajnálja a léc talpát, az biztos talál valahol néhány száz méteres szakaszt ami a sífutás érzését felidézheti benne. Összességében a síterepünket továbbra is sportolásra alkalmatlannak kell minősítenünk.

lépj be az egyesületünkbe!

Ehhez nem kell mást tenned, mint kitölteni a belépési nyilatkozatot és aláírva eljuttatni nekünk! (scannelve, lefotózva, postán...)

A tagságról az alapszabályban találsz részleteket.

támogass minket!

Bankszámlaszámunk
Fáber SBT Kh. Egyesület, Sopron 10918001-00000070-38420002 (A megjegyzés rovatba kérjük az „ADOMÁNY” szót, neved és címed írd!)

SzJA 1%
Egyesületünk közhasznú. Ez azt jelenti, hogy felajánlhatod személyi jövedelemadód 1 %-át. Ehhez csak az adószámunkat kell beírni a megfelelő nyomtatványra: 18 98 85 72-1-08

További támogatási lehetőségek itt.
Bármilyen formában is támogatsz, előre is köszönjük!
Logo 512*512
FÁBER SBT Közhasznú Egyesület
9400 Sopron
Frankenburg u. 7.
Kubinszky András: 
Szigethi Béla: 
Minden jog fenntartva © 
2021
envelopephone-handsetmap-markermenu