FÁBER Sífutó, Botsport és Természetjáró Közhasznú Egyesület - alapítva 2009
FÁBER SBT Kh. Egyesület
- alapítva 2009
Logo 512*512
2021.11.19.
Elindítottuk a motoros szánt

Töretlenül bízva az idei havas szezonban ma nagy-szervizt kapott a motoros szánunk. Mivel az utóbbi két szezonban nem kerülhetett bevetésre az alacsony hómagasság miatt, így 2,5 év kényszerparkolás után ráfért a mosás, takarítás. Az indítás mindig komoly izgalommal - és némi füsttel jár. De szerencsénkre azt tudom mondani, hogy minden működik rajta, ha lesz elég hó, akkor startolhat a nyomfektetés.

További híreink
Elindítottuk a motoros szánt

Töretlenül bízva az idei havas szezonban ma nagy-szervizt kapott a motoros szánunk. Mivel az utóbbi két szezonban nem kerülhetett bevetésre az alacsony hómagasság miatt, így 2,5 év kényszerparkolás után ráfért a mosás, takarítás. Az indítás mindig komoly izgalommal - és némi füsttel jár. De szerencsénkre azt tudom mondani, hogy minden működik rajta, ha lesz elég hó, akkor startolhat a nyomfektetés.

lépj be az egyesületünkbe!

Ehhez nem kell mást tenned, mint kitölteni a belépési nyilatkozatot és aláírva eljuttatni nekünk! (scannelve, lefotózva, postán...)

A tagságról az alapszabályban találsz részleteket.

támogass minket!

Bankszámlaszámunk
Fáber SBT Kh. Egyesület, Sopron 10918001-00000070-38420002 (A megjegyzés rovatba kérjük az „ADOMÁNY” szót, neved és címed írd!)

SzJA 1%
Egyesületünk közhasznú. Ez azt jelenti, hogy felajánlhatod személyi jövedelemadód 1 %-át. Ehhez csak az adószámunkat kell beírni a megfelelő nyomtatványra: 18 98 85 72-1-08

További támogatási lehetőségek itt.
Bármilyen formában is támogatsz, előre is köszönjük!
Logo 512*512
FÁBER SBT Közhasznú Egyesület
9400 Sopron
Frankenburg u. 7.
Kubinszky András: 
Szigethi Béla: 
Minden jog fenntartva © 
2021
envelopephone-handsetmap-markermenu